Contacteer ons

Contact Persoon : changlong

Telefoonnummer : +86 13418513564

Free call

24 de Optische Vezelserie van CH met Hoge Precisie v-Groef Substraat

Min. bestelaantal : 10pcs Levertijd : 5-7 werkdagen
Betalingscondities : L / C, T / T
Plaats van herkomst: Guangdong, China Merknaam: Seacent
Certificering: ISO9001,ROHS Modelnummer: Vezel serie-24Channel

Gedetailleerde informatie

Materiaal: Kwartsglas, borosilicate, silicium Het oppoetsen hoek (°): 0, +8, -8 (±0.3)
Schakelaartype: SC/FC/LC-APC/UPC, LC, ST, FC, TOSLINK Metalen kappoetsmiddel: PC, UPC, APC
Verpakking: Binnendoos en de Uitvoerkarton, Polybag Vezeltype: 2.0mm, G657A of G652,0.9mm, SMF-28e, PM980
Toepassing: ODF, de doos van de vezeldistributie, FTTH-Netwerk, FDT, Telecommunicatie
Hoog licht:

plc vezelserie

,

Fiber Array

Productomschrijving

24 de vezelserie van CH met hoge precisie v-Groef substraat
 
Beschrijving:

De de vezelseries worden van Seacent vervaardigd met hoge precisie v-Groef substraat door Browave uniek assemblage/poetsmiddelproces om een uitstekende nauwkeurigheid van de positie van de vezelkern en perfecte kwaliteit van de poetsmiddeloppervlakte te krijgen. Seacent verstrekt de Vezelserie van uitstekende kwaliteit om diverse eisen van klanten met laag toevoegingsverlies, hoog terugkeerverlies, en compacte afmeting te ontmoeten.

 

Specificaties:

Punten Parameters
Aantal kanalen 1CH ~ 128CH
Materiaal Kwartsglas, borosilicate, silicium
Kernafstand/tolerantie (μm) 250, 127/0,7
Vezellengte (m) 0.5m, 1m, 1.5m, 2.0m of aangepast
Het oppoetsen hoek (°) 0, +8, -8 (±0.3)
Het oppoetsen vlakheid ﹤ 5 fringes@633nm
Vezeltype SMF-28e of SMF-28e XB, G657A2, G652B3
Werkende temperatuur (℃) -40~85

 

  L W H X Y uitvoerige fout
type grootte gemeenschappelijk verschil grootte gemeenschappelijk verschil grootte gemeenschappelijk verschil grootte gemeenschappelijk verschil het verschil van de kernhoogte R=√ x2+y2
2CH 250 10 ±0.3 2.5 ±0.05 2.5 ±0.05 0,25 ≤0.0005 ≤0.001 <0.1
4CH 250 10 ±0.3 2.5 ±0.05 2.5 ±0.05 0,25 ≤0.0005 ≤0.001 <0.1
8CH 250 10 ±0.3 3.5 ±0.05 2.5 ±0.05 0,25 ≤0.0005 ≤0.001 <0.1
8CH 127 10 ±0.3 2.5 ±0.05 2.5 ±0.05 0,127 ≤0.0005 ≤0.001 <0.1
16CH 127 10 ±0.3 3.5 ±0.05 2.5 ±0.05 0,127 ≤0.0005 ≤0.001 <0.1
32CH 127 10 ±0.3 5.7 ±0.05 2.5 ±0.05 0,127 ≤0.0005 ≤0.001 <0.1
48CH 127 12 ±0.3 7.8 ±0.05 2.5 ±0.05 0,127 ≤0.0005 ≤0.001 <0.1
64CH 127 12 ±0.3 9.8 ±0.05 2.5 ±0.05 0,127 ≤0.0005 ≤0.001 <0.1
96CH 127 12 ±0.3 16 ±0.05 2.5 ±0.05 0,127 ≤0.0005 ≤0.001 <0.1
128CH 127 12 ±0.3 20 ±0.05 2.5 ±0.05 0,127 ≤0.0005 ≤0.001 <0,1

 

Toepassingen:

1. MEM

2. PLC Apparaten: PLC Splitser, AWGs

3. Geïntegreerde Actieve/Passieve Componenten

4. Micro-optica Modules

5. Veranderlijke Optische Dempers

6. Lens/Collimatorsserie

 
Het opdracht geven van tot Informatie:
Productaantal Vezeltype Vezellengte
01=1CH
02=2CH
03=4CH
04=8CH
05=12CH
06=16CH
07=24CH
08=32CH
09=48CH
10=64CH
11=96CH
12=128CH
1=G657A1
2= G657A2
3=G652D
4=G652B
0=0.5M
1=1.0M
2=1.5M
3=2.0M
4=2.5M
S=Customized

Je zou deze kunnen zijn
Neem contact op met ons

Ga Uw Bericht in

silvie@xinhaixun.com
+8613418513564