Contacteer ons

Contact Persoon : changlong

Telefoonnummer : +86 13418513564

Free call

Vezel Optische Multiplextelegraaf CWDM Mux Demux 1310 1550 Laag Toevoegingsverlies

Min. bestelaantal : 1 stuk Levertijd : 5-8 het werkdagen
Betalingscondities : L / C, T / T
Plaats van herkomst: Guangdong, China Merknaam: Seacent
Certificering: ISO9001,ROHS Modelnummer: CWDM

Gedetailleerde informatie

Type vezel: SMF-28e, SMF-28e of klant, SM, Dubbele Vezel Certificering: CE RoHS FCC,ISO9001,CE,FCC,RoHS
Bedrijfstemperatuur: -20~70℃ Garantie: 3 jaar
Connector: LC/APC, SC/LC golflengte: 1270~1610nm
Producteigenschappen: Mux orDemux of Mux&Demux Gerichtheid (dB): >50
Hoog licht:

CWDM-Module

,

Grof Wavelength Division Multiplexer

Productomschrijving

Vezel Optische Multiplextelegraaf CWDM 1310 1550 laag toevoegingsverlies
 
Beschrijving:
CWDM gebruikt optische multiplextelegrafen om verschillende golflengten van licht in één enkele vezel opnieuw te gebruiken om signalen over te brengen.
Op het ontvangende eind van de verbinding, wordt het gemengde signaal ontbonden in signalen in de vezel met behulp van optische demultiplexer.
De verschillende golflengten worden verbonden met het overeenkomstige ontvangende materiaal.
 
Technische Parameters
Parameter 4CH 6CH 8CH
Centrumgolflengte (NM) ITU of ITU+1 (Klantgerichte beginnende golflengte)
Producteigenschappen Mux orDemux of Mux&Demux
Kanaalgolflengte (NM) 1270~1610
De nauwkeurigheid van de centrumgolflengte (NM) ±0.5
Kanaalhoogte (NM) 20
Kanaalpassband (@ -0.5db-bandbreedte (NM) >14
Toevoegingsverlies (dB) ≤1.4 ≤2.6 ≤3.0
Kanaaluniformiteit (dB) ≤0.5 ≤0.5 ≤0.5
Kanaalrimpeling (dB) 0,3
Aangrenzende isolatie (dB) >30 >30 >30
Niet Aangrenzende isolatie (dB) >40 >40 >40
Polarisatie-afhankelijk verlies (dB) <0>
De Verspreiding van de polarisatiewijze (PS) <0>
Gerichtheid (dB) >50
Terugkeerverlies (dB) >45
Schakelaartype LC/APCOr gespecificeerde klant
Maximummacht (mw) 500
Het werk temperatuur (℃) -20~70
Opslagtemperatuur (℃) -40~85
Pakkettype (mm) Gespecificeerde LGX, Doos, rek of klant
Pakketgrootte (mm) LGX: 201x256x44 of 155x100x29
Doos: 100x80x10 of 120x80x18 of 141x120x28
Rek: 1U: 484x260x44 of 2U: 482x260x88

 

 
Eigenschappen:
  • Laag toevoegingsverlies
  • Hoge isolatie
  • Lage PDL
  • Compact ontwerp
  • Goede kanaal-aan-kanaal consistentie
  • Brede het werk golflengte: 1270-1610nm
  • Brede werkende temperatuur: -20 ℃ ~ 70 ℃
  • Hoge betrouwbaarheid en stabiliteit
 
Toepassing
  • CWDM-systeem
  • PON-netwerk
  • Kabelketting
  • Metro Netwerk
  • Toegangsnetwerk
  • FTTH-Toepassing
  • De eenrichtingsringen van het netwerkverkeer
  • Punt-tot-punttoepassingen
  • De Vezeloptische Verbindingen van CATV

 

Je zou deze kunnen zijn
Neem contact op met ons

Ga Uw Bericht in

chonglong.xu@xinhaixun.com
+8613418513564