Contacteer ons

Contact Persoon : changlong

Telefoonnummer : +86 13418513564

Free call

Compact Ontwerp 0.9mm 0.5m 1x16 Plc Splitsersstop in FTTH-Vezelsplitser

Min. bestelaantal : 1 stuk Prijs : USD 7.98-8.48 per piece
Levertijd : 5-8 het werkdagen Betalingscondities : L / C, T / T
Levering vermogen : 100,0000 stukken per maanden
Plaats van herkomst: Guangdong, China Merknaam: Seacent
Certificering: ISO9001, ROHS Modelnummer: 1x16 toevoegingstype

Gedetailleerde informatie

Productnaam: vezel optische plc splitser Type: 1*2/1*4/1*8/1*16/1*32/1*64
Toevoegingsverlies: 13,8 dB Terugkeerverlies: ≥55 dB
Schakelaar: SC/APC Werkende Temperatuur: -40°C - 85°C
Hoog licht:

de Splitser van de cassetteftth Vezel

,

0.5m optische splitsersdoos

,

1x16 plc splitser

Productomschrijving

Vezel Optische PLC Splitser insteek1x16 0.9mm 0.5m met SC/APC-schakelaar

 

het type van 1x16 de insteekvezel Optische PLC Splitsers met SCAPC-Schakelaar die door Seacent Photonics wordt vervaardigd worden vervaardigd gebruikend technologie van de kiezelzuur de optische golfgeleider om optische signalen nauwkeurig en gelijk met minimaal verlies te verdelen dat een oplossing van de lage kosten lichte distributie voorziet van kleine vormfactor en hoge betrouwbaarheid. Dit worden de insteek het type van 1x16 PLC Splitsers algemeen gebruikt om optische signalen van Hoofdkantoor (Co) aan veelvoudige gebouwplaatsen in Vezel aan de punt (FTTx) plaatsingen en andere passieve optische netwerken (b.v., EPON, GPON, BPON) te verdelen.

 

 

Eigenschappen:

  • Compact ontwerp
  • Laag toevoegingsverlies
  • Stabiele polarisatie
  • Uitstekende kanaaluniformiteit
  • Hoge stabiliteit en betrouwbaarheid
  • Verklaard door Telcordia GR.1209 en GR.1221

 

Toepassing:

  • Vezel aan het huis (FTTH)
  • FTTB
  • getelegrafeerde TV Internet
  • Passief optisch netwerk (PON)
  • Pon-FTTX netwerk

 

 

Specificaties:

Punt Parameter

IL (dB)

13.8

Uniformiteit (dB)

≤1.0

Polarisatie afhankelijk verlies (dB)

≤0.3

RL (dB)

≥55

Gerichtheid (dB)

≥55

Vezellengte (m)

1.0 of aangepast

Het werk golflengte (NM)

1260-1650

Vezeltype

G657A1 of aangepast

Temperatuurstabiliteit (dB)

-40℃ - 85℃ (≤0.5)

Het werk temperatuur °C

-40℃ - 85℃

 

 

Het opdracht geven van tot informatie:

Producttype

Inham en uitgangsdiameter

Inham en vezellengte

De grootte van de tussenvoegseldoos

1XNor 2XN

0102=1X2

0103=1X3

0104=1X4

0105=1X5

0106=1X6

0107=1X7

0108=1X8

0112=1X12

0116=1X16

0124=1X24

0132=1X32

0164=1X64

2=0.9mm

0=0.5M

S=Customized

1x2

aan       130x100x25 mm

1x8

 

1x12

aan       130x100x50 mm

1x16

 

1x24

aan        30x100x102 mm

1x32

 

1x64     130x100x206 mm

 

Je zou deze kunnen zijn
Neem contact op met ons

Ga Uw Bericht in

chonglong.xu@xinhaixun.com
+8613418513564