Contacteer ons

Contact Persoon : changlong

Telefoonnummer : +86 13418513564

Free call

Demultiplexer van de de Afdelingsmultiplextelegraaf van de lage kosten50ghz 96CH AAWG Golflengte

Min. bestelaantal : 1 Levertijd : 5-8 het werkdagen
Betalingscondities : L / C, T / T
Plaats van herkomst: Guangdong, China Merknaam: Seacent
Certificering: ISO9001,ROHS Modelnummer: AAWG-96CH 50GHZ

Gedetailleerde informatie

Vezeltype: 900um losse buis, Corning SMF-28e, Dubbele Vezel, SMF, Gemeenschappelijke G657A-vezel met 900mm loss Pakket: 19 het“ Rek zet, Module/Rek, LGX, ABS, 1U Rackmount op
Garantie: 3 jaar Kanalen: 17CH, 40CH, 48CH, 96CH of Aangepast
Schakelaar: LC/UPC, LC, ST, FC, SC Kleur: Zwart, Blauw, Oranje, Wit
Hoog licht:

Athermal AWG

,

AWG opgestelde golfgeleidergrating

Productomschrijving

Demultiplexer van de de Afdelingsmultiplextelegraaf van de lage kosten50ghz 96CH AAWG Golflengte

Beschrijving:

Athermal Opgestelde Golfgeleidergrating (Athermal AWG) heeft gelijkwaardige prestaties aan standaardawgs maar vereist geen elektromacht voor stabilisatie. Athermal AWGs kan als directe vervangingen voor Dunne Filmfilters voor gevallen worden gebruikt waar geen macht bij de plank beschikbaar is en zij ook in openlucht over -30ºC aan +70ºC in toegangstoepassingen kunnen worden gebruikt, die de voordelen van kostenprestaties van AWGs uitbreiden.
 
Technische Parameters
Parameter eenheid Met platte kop Gaussian Met platte kop Gaussian
Aantal kanalen   16/32/40/48 80/88/96
Kanaal het uit elkaar plaatsen Ghz 50 50
Kanaalfrequentie Thz Blauwe band=1528.773~1547.316 C band=1526.827~1564.679
Rode band=1545.720~1564.679    
Golflengtenauwkeurigheid NM ±0.05 ±0.05 ±0.05 ±0.05
1db bandbreedte NM >0,18 >0,12 >0,18 >0,12
3db bandbreedte NM >0,28 >0,20 >0,28 >0,20
Toevoegingsverlies (passband) dB <4><3><5><4>
Aangrenzende kanaaloverspraak dB >27 >27
Niet-adjacent kanaaloverspraak dB >30 >30
Totale overspraak dB >24 >24
De uniformiteit van het toevoegingsverlies dB <1><1>
Polarisatieverlies dB <0><0><0><0>
Terugkeerverlies dB >40
Verspreiding ps/nm ±10
Werkende temperatuur ºC -20~70
Grootte (de hoogte van de lengte * breedte *) mm 120*70*12.3 130*90*11.3
 
Eigenschappen:
Lage kosten
Massaproduktie
Compact pakket
Het dichte simultaan overseinende systeem van de golflengteafdeling
Realiseer stroomopwaartse en stroomafwaartse dubbel-frequentieband door single-chip microcomputer te gebruiken
 
Toepassing:
Lijn controlesysteem in real time
CATV, FTTH, ROADM, LAN, WAN-SYSTEEM
Signaal, netwerk controle
 
 

Je zou deze kunnen zijn
Neem contact op met ons

Ga Uw Bericht in

silvie@xinhaixun.com
+8613418513564